Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki120 - 150 / 60 min

Julianna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

AKTUALNIE NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH UCZNIÓW.

 

Hallöchen! :)

Czy niemiecki kojarzy Ci się wyłącznie z tabelkami?
Brzmi on okropnie dla Twojego ucha?
Potrzebujesz logicznego i przejrzystego wytłumaczenia dlaczego po weil czasownik powinien stać na końcu zdania?
Przygotowujesz się do przeprowadzki i nie wiesz, co może Cię spotkać za zachodnią granicą naszego kraju?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to nareszcie przyszedł czas na odczarowanie języka niemieckiego, a ja chętnie Tobie w tym pomogę :)

JAK PROWADZĘ ZAJĘCIA?

Od pięciu lat prowadzę profesjonalne zajęcia z języka niemieckiego online. Korzystam z materiałów, które sama przygotowuję wykorzystując niekiedy również pomoc podręczników z Niemiec. Na naszych zajęciach rozmawiasz 90% czasu po niemiecku niezależnie od tego, jak dobrze go znasz. Podczas zajęć notuję nieznane Ci słówka, których będziesz mógł się uczyć z pomocą mojej autorskiej aplikacji .  

Możesz nauczyć się niemieckiego indywidualnie, w parze, w grupie lub w formule hybrydowej łączącej zajęcia indywidualne z grupowymi. Zajęcia grupowe prowadzone są w kameralnych grupach (4-6 osób) i są świetną okazją na poznanie równie zakręconych osób na punkcie języka niemieckiego :).

SKĄD ZNAM NIEMIECKI?

Niemieckiego zaczęłam uczyć się jako siedmioletnia dziewczynka , której rodzice chcieli pomóc odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy, co było strzałem w dziesiątkę. Języka uczyli mnie sami praktycy oraz native speakerzy. Ważną rolę w mojej językowej edukacji pełniło również życie w Niemczech , a całości dopełnił pięcioletni związek z Niemcem.  

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Już podczas studiów pracowałam dla niemieckich firm w Polsce, później odbywałam różne staże w firmach w Niemczech. Ukończyłam studia podyplomowe dla nauczycieli języka niemieckiego (DaF Unterrichten) w Jenie w Niemczech. Przygotowanie do pracy ze słownictwem prawniczym otrzymałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Z KIM DOTYCHCZAS PRACOWAŁAM?

Wspieram germanistów, którzy zdobyli swoją wiedzę wyłącznie na uczelni i przygotowuję ich do komunikacji żywym językiem. Mam doświadczenie w pracy z prawnikami, studentami prawa oraz przyszłymi lekarzami pragnącymi przeprowadzić się do krajów niemieckojęzycznych. 

Brzmi fajnie? Chcesz się przekonać jak pracuję? Spotkajmy się na bezpłatnym* 30-minutowym spotkaniu , które organizuję w każdy poniedziałek w godzinach przed- i popołudniowych.

*Jeśli nie pojawisz się na spotkaniu lub nie odwołasz go minimum 24 godziny przed zaplanowaną datą naliczę kwotę 50 zł za przygotowanie zajęć.

Mach’s gut und bis bald!

P. S. Nie zajmuję się pisaniem prac ani rozwiązywaniem za Ciebie testów.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 19:00
Wtorek06:00 - 19:00
Środa
Czwartek06:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Interdyscyplinarne Studium Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy
Kursy i szkolenia
.
Kurs dokonalenia zawodowego "Prowadzenie zajęć online"
03.2017
Großes Deutsches Sprachdiplom - Goethe Zertifikat C2
08.2018
Kurs kompetencji podstawowych w nauczaniu języka niemieckiego jako obcego "Materiały naukowe i media"
06.2019
Kurs dokształcający przygotowujący do egzaminu na tłumacza przysięgłego
09.2020
Kurs doskonalenia zawodowego "Nauczanie języka niemieckiego jako języka obcego"
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Barlingo Szkoła Językowa Online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2021

Dzięki Juliannie zyskałam pewność siebie, co uważam za jeden z istotnych czynników warunkujących sukces w procesie nauki. Julianna jest osobą z ogromną wiedzą, profesjonalnie podchodzi do lekcji. Zajęcia są dostosowane do moich potrzeb, stawiamy głównie na konwersacje.
Julianna tworzy niesamowicie przyjazną atmosferę podczas zajęć, rozmowa toczy się sama i co najważniejsze, nie jest przerywana, by skupić się na omówieniu błędów. Najważniejsze to się rozgadać i nie bać się rozmawiać :) Materiały są przygotowywane i wysyłane z wyprzedzeniem, co bardzo cenię. Polecam z całego serca! <3

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Z Julianną miałem zajęcia od końca września do ostatnich dni przed maturą (dokładnie ostatnie zajęcia mieliśmy 2 dni przed maturą). Takiej korepetytorki szukałem - zaangażowana, zawsze przygotowana do lekcji, zorganizowana (choć niekiedy miała na prawdę ciężko), a przy tym miła, idąca przez życie z uśmiechem na twarzy, kochająca to co robi! Brakuje takich nauczycieli jak Julianna, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją, z taką mocą! Ta kobieta ma OGROM wiedzy, którą niejednokrotnie mnie zaskakiwała. To dzięki niej odkryłem naszych zachodnich sąsiadów - ich życie, kulturę, i wreszcie mój ukochany, a ich język ojczysty - NIEMIECKI na nowo!!! To właśnie Juliannie zawdzięczam moją zdaną maturę z języka niemieckiego :)
Gdybym mógł wystawiłbym ocenę o wiele wyższą niż 5-tkę, bo 5-tka to znacznie za mało!

PS. Julianna, vielen dank für alles!
Und. . . Ich hoffe wir hören uns noch und vielleicht sehen wir uns mal auf dem deutschen Boden. Vielleicht auf der Friedrichstr. ;*

Mit freundlichen Grüßen
Sebastian

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Z Julianną uczę się od maja i jestem bardzo zadowolona! Każda lekcja jest przygotowana, wszystkie słówka są zapisane w specjalnym pliku a materiały wysyłane przed lekcję. Dodatkowo, Julianna zachęca do mówienia po niemiecku na lekcjach, co pomaga się przełamać i nabrać płynności. I oczywiście, nie mogę nie wspomnieć o uśmiechu, którym Julianna wita mnie na każdej lekcji! Koleżeńska relacja z nauczycielem ułatwia i mobilizuje do nauki. Polecam serdecznie, Karola! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Z całego serca polecam! <3 Julianna jest zawsze świetnie przygotowana i stara się, aby zajęcia były ciekawe i dostosowane do potrzeb. Po ponad dziesięciu latach nauki niemieckiego to dopiero przy niej okazało się, że jednak potrafię rozmawiać po niemiecku, więc jeśli ktoś ma problem z przełamaniem bariery językowej, to tym bardziej polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Julianną. Zajęcia odbywają się w fajnej atmosferze dzięki czemu zajęcia nie są nudne. już po pierwszych zajęciach widać pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia. Jeśli brakuje Ci motywacji do nauki lub miałeś złe doświadczenia z innymi korepetytorami myślę, że to świetny wybór !!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Julianna bardzo przygotowuje się do zajęć i tego samego oczekuje od ucznia. Polecam każdej osobie, która chce pomóc sobie z niemieckim i poprawić go!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Polecam wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalizmie, dobrze przygotowanych zajęciach z lektorką zawsze uśmiechniętą, której zależy na Waszym rozwoju.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Jeśli szukasz osoby z pasją, zarażającej dobrą energią i zawsze dobrze przygotowanej do zajęć to jesteś we właściwym miejscu! Niemiecki z Julianną to czysta przyjemność! Mega polecam! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Jeśli chcesz się uczyć efektywnie w bardzo miłej atmosferze, to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Jak bym mógł to wystawił bym ocenę celującą, bardzo polecam!

Barlingo Szkoła Języka Niemieckiego

Wojtku,

zajęcia z Tobą były czystą przyjemnością! Bardzo dziękuję Ci za ten czas :)

avatar
Maryan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Jestem super zadowolony z zajęć. Dużo się nauczyłem :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.